Příběh: Zdena Vyroubalová

Poznatky a zkušenosti s používáním lehátka CERAGEM V3.

Dovolte mi, abych se s Vámi podělila o svou více jak 2 roční zkušenost s používáním lehátka CERAGEM V3.

Můj příběh začal asi tak před pěti lety, když jsem začala mít problémy s bederní páteří. Začalo to bolestmi v noci, když jsem nemohla spát, bolest mi vystřelovala do nohy. Nepomohly masáže, kapačky, rehabilitace. Bolesti v bederní oblasti páteře se stupňovaly i při chůzi, zvláště chůzi do schodů a ze schodů. Rentgenem byl zjištěn posun 2 bederních obratlů, jednoho o 9 mm a druhého o 7 mm.

Před více jak 2 roky mě moje sestra, která bydlí ve Zlíně, doporučila zkusit používat lehátko CERAGEM, které ona již asi půl roku využívala a které také jí pomohlo od bolesti a mělo na její organizmus pozitivní vliv. Začali jsme pravidelně i s manželem, který měl rovněž problémy s bolestí zad, dojíždět do Zlína, abychom vyzkoušeli účinky lehátka na náš organizmus. Po měsíci pravidelných návštěv jsem zjistila, že bolesti začaly pomalu ustupovat. Toto zjištění bylo hlavní příčinou toho, že jsme se s manželem rozhodli o zakoupení lehátka.

Lehátko používáme pravidelně již více jak dva roky. Asi před rokem jsem navštívila lékaře-neurologa, který mě poslal na CT, při němž bylo zjištěno, že posun jednoho bederního obratle zmizel úplně a u druhého nastalo podstatné zlepšení. Bolest v noci ustoupila, rovněž tak problémy při chůzi zmizely. Můžeme s manželem oba konstatovat, že používání lehátka má na náš organismus blahodárný vliv.

Takové jsou moje zkušenosti s používáním lehátka CERAGEM. S jeho používáním jsme s manželem velmi spokojeni, využíváme jeho kladné účinky na naše zdraví, na lehátko se těšíme. Je jen jedna podmínka, aby lehátko mělo na naše tělo správný vliv – používat lehátko pravidelně, nejlépe 1x denně. Všem, kteří mají podobné zdravotní problémy, jako jsem měla já, mohu lehátko vřele doporučit.

Vyroubalová.