Příběh: Marie Trampotová

Letátko Ceragem V3 a masážní přístroj na nohy Ceragem Healax IFOOT jsou úžasné přístroje a chci tímto dopisem poděkovat za zkvalitnění mého života a odstranění zdravotních problémů.

V únoru 2013 jsem  šla snad po ročním přemlouvání s kamarádkou do Ceragem centra v Brně, protože jsem měla již delší dobu hodně zdravotních problémů. První procedury na lehátku byly velmi náročné a já jsem se nestačila divit, jak jí to dělá dobře a já od bolesti v oblasti páteře tak trpím … co pohyb masážního projektoru -  to bolest… po desáté už jsem byla rozhodnuta, že jdu naposledy, ale začínaly se dít změny. Zjistila jsem, že můžu pomaličku pohybovat s palcem na pravé noze. V roce 2000 jsem byla na operaci s vybočeným palcem a kladívkovým prstem – odstranili mi dva články z každého prstu, palec zůstal mrtvý bez citu a druhý prst byl bolestivý po celých 13 let. I když jsem chodila na rehabilitace nic se nezlepšovalo… Snažila jsem se přicházet na lehátko každý den a začínala jsem také pozorovat, že pomalu začíná ustupovat bolest v koleně, která mě trápila 4 roky. Tak to jsem začala teprve lehátku věřit a chodila ještě do konce dubna a moc přemýšlela, že si lehátko koupím.

Říkám mu moje sluníčko… to léčí všechno.

Když mě ho pán doma montoval, pohlédl na moje ruce a říká, vyfoťte si je (to jsem bohužel neudělala). Měla jsem je nateklé, trápilo mě revma a dnes, po více než dvou letech denního užívání lehátka Ceragem mám ruce bez bolestí a rovné jako za mlada … v srpnu mi bylo 70 let.

Po ročním užívání lehátka jsem šla dle objednání na kontrolu na urologii. Byla jsem 2x na operaci s močovým měchýřem a 25 let se léčila. Opakované záněty, antibiotika, cystoskopie, noční močení … bolesti k nevydržení. Ale celý rok nic. Po vyšetření v roce 2014 mě pan doktor řekl, že už nemusím příště chodit, všechny hodnoty jsou v normě.

Krční páteř, takové zablokování, že mě 2x vezla sanitka na kapačky do nemocnice. Různé rehabilitace, 7x lázně, nic se nezlepšovalo. Ale co užívám denně lehátko, je vše v pořádku.

25 let jsem se léčila s arytmií a vysokým tlakem… stále nošení Holtru… tabletky. Po roční kontrole jsem odcházela s velkou radostí jako z urologie podobné sdělení pana doktora, že už tam už nemusím chodit, jsem zdravá, dokonce i cholesterol + draslík v normě. Nemusím užívat žádné léky. Denně si měřím doma tlak a je v normě.

Moje rodina je šťastná, že jim babička omládla a narostla do výšky o 2 cm, ale stejně jsem nejmenší. Vnoučata studují v Praze na Karlově Univerzitě. Vždy, když přijedou, těší se na moje lehátko. A mají radost, že jsem šťastná a veselá.

Nakonec chci poděkovat za vyléčení z depresí. Po dvacetiletém manželství s mužem alkoholikem jsem musela sama vyhledat psychologa… užívala jsem 5 let antidepresiva. Procedura na lehátku s nádhernou hudbou je vždy pohlazení po duši.

Doporučuji lehátko všem, aby zkvalitnilo jejich život jako mě!!!

Kamarádce denně děkuji, že mě na CERAGEM přivedla.

 

Marie Trampotová, Brno