Příběh: Alena Chromková

Koncem září 2012 jsem se dozvěděla, že je možnost vyzkoušet si lehátko Ceragem při různých bolestech, které jsem měla už 1,5 roku. Brněly mi ruce, trápily mě bolesti kolen a kyčlí, časté křeče do lýtek. V levé noze bolesti od boku až do lýtka. Různá cvičení, obstřiky i bederní pás mi bolest nezmírnily a tak jsem denně ráno od začátku října chodila na lehátko CERAGEM MASTER V3. Úlevu jsem cítila po několika dnech. Bolela mě taky pravá pata, byla oteklá. Na bolestivá místa jsem  denně přikládala i externí projektor s infračerveným teplem, který je součástí lehátka.

Lehátko mi začalo pomáhat a tak jsem lákala rodinu, aby šli zkusit lehátko také a zmírnili tak své bolesti a zdravotní problémy. V prosinci 2012 jsme si lehátko koupili. Denně jej s manželem používáme. Každé ráno nás lehátko Ceragem pěkně prohřeje, uvolní a pomůže nastartovat celý den.

Lehátko nám pomáhá od různých bolestí od hlavy až po paty a nebereme žádné léky od bolesti. Ze zkušenosti, které všichni máme za 2,5 roku používání, doporučuji všem lehátko Ceragem i za danou cenu. Známí, kteří ho vyzkoušeli, si rádi u nás na návštěvě vždy na lehátko zajdou.

Alena Chromková

Malenovice 5.5.2015